AUTORYZOWANY SERWIS Pro-Moto KATOWICE

Serwis SEAT Katowice

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług, jakie świadczy nasz autoryzowany serwis SEAT w Katowicach. Pracownicy ASO SEAT Katowice to wykwalifikowani specjaliści o bogatym doświadczeniu, którzy nieprzerwanie doskonalą swoje umiejętności i wzbogacają wiedzę, dzięki czemu serwis Pro-Moto jest tak ceniony przez wszystkich Klientów.

Nasz serwis SEAT ASO Katowice wykonuje szereg usług serwisowych, takich jak: okresowa obsługa techniczna samochodów, mechaniczne naprawy gwarancyjne oraz naprawy pogwarancyjne. Stawiamy na wysoką jakość, dlatego używamy wyłącznie oryginalnych, rekomendowanych przez SEAT części – tylko one są w stanie zagwarantować całkowite bezpieczeństwo oraz komfort jazdy naszym Klientom.

Oddaj swój samochód w ręce specjalistów i ciesz się bezpieczną i komfortową jazdą! Zaprasza autoryzowany serwis samochodowy SEAT Pro-Moto Katowice.

PROMOTO

Oferta serwisu

  • cztery stanowiska mechaniczne,  
  • stanowisko przeznaczone do przeprowadzania komputerowego pomiaru geometrii zawieszenia,  
  • Posiadamy także urządzenia służące do wykonania szybkiej i profesjonalnej diagnozy oraz specjalistycznej naprawy Państwa samochodów.

Posiadamy także urządzenia służące do wykonania szybkiej i profesjonalnej diagnozy oraz specjalistycznej naprawy Państwa samochodów.

Zapraszamy do autoryzowanego serwisu SEAT Pro-Moto!