PRO-MOTO

O nas

Pro-Moto to Autoryzowany Dealer SEAT w Katowicach. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest na ul. Kościuszki 215.

Zapewniamy wszechstronną obsługę obejmującą sprzedaż samochodów nowych marki SEAT oraz samochodów używanych. Ważną częścią naszej działalności jest obsługa posprzedażna. W naszej firmie zatrudniamy osoby, dla których motoryzacja to nie tylko praca, ale pasja i część życia. Dzięki temu podchodzimy do Klientów z zaangażowaniem obsługując ich jak najlepiej potrafimy.

Mimo wyjątkowej sytuacji pracownicy naszego salonu są do Waszej dyspozycji jeszcze bardziej, niż dotychczas. Oferta naszego salonu jest dostępna online, a nasi konsultanci są gotowi na to, żeby odpowiedzieć na wszelkie Wasze pytania telefonicznie, starając się tym samym ograniczyć kontakt bezpośredni do niezbędnego minimum. Bezpieczeństwo naszych Klientów oraz pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem

Nasi Klienci mają do dyspozycji nowoczesny i dobrze wyposażony serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy. Specjaliści z działu F&I chętnie doradzą w kwestiach finansowania i ubezpieczeń. Bogato wyposażony magazyn oryginalnych części i akcesoriów SEAT, umożliwia zakup sprawdzonych elementów i gadżetów, które podkreślą charakter każdego samochodu. W oczekiwaniu na obsługę lub serwis samochodu, Klienci mają do dyspozycji poczekalnię gdzie mogą poczęstować się kawą, herbatą a także czymś słodkim, aby miło spędzić czas w salonie SEAT Pro Moto.

Z myślą o naszych stałych i nowych klientach, aby zapewnić im jeszcze większy komfort i bardziej profesjonalną obsługę w październiku 2015 roku zakończyliśmy budowę nowego obiektu - salonu sprzedaży i serwisu.

W autoryzowanym salonie SEAT Katowice posiadamy bogatą gamę modeli ekspozycyjnych a także auta demonstracyjne, które przeznaczone są do jazd testowych. Szeroki wybór wersji wyposażenia i wersji silnikowych sprawia, że autoryzowany dealer SEAT Katowice to atrakcyjny punkt dealerski dla osób chcących zakupić nowy samochód.

Autoryzowany dealer SEAT Katowice ma swoją lokalizację w dobrze skomunikowanym punkcie. Łatwo do nas trafić zarówno podróżując samochodem jak i komunikacją miejską.

ZAPRASZAMY !

PROMOTO

Oferta

  • Sprzedaż aut nowych marki SEAT   
  • Sprzedaż aut używanych marki SEAT   
  • Kredyt/Leasing: VW Bank Polska   
  • Ubezpieczenia: PZU/ VW Ubezpieczenia   
  • Profesjonalną obsługę w  autoryzowanym serwisie SEAT-a   
  • Oferta dla firm   
  • Oryginalne akcesoria – sprzedaż i montaż   
  • Oryginalne części zamienne i akcesoria