SEAT Ateca po liftingu w PRO-MOTO Katowice

28-09-2020 10:31

Trafił do nas wyczekiwany SEAT Ateca po liftingu. W naszym salonie SEAT PRO-MOTO możecie zobaczyć odświeżonym model popularnego SUV-a.

Nowa wersja SEAT-a Ateca to odpowiedź na rosnące powodzenie segmentu SUV-ów. Już ponad 300 000 osób na całym świecie zdecydowało się na zakup naszego SUV-a. Ateca utorowała też drogę innym modelom tego segmentu, jak Arona i Tarraco.

Co zatem wyróżnia SEAT-a Ateca z roku 2020? To jeszcze bardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa, bardziej wyrazisty design i nowoczesne technologie, czyli pełna łączność z otoczeniem sieciowym. Ateca po liftingu dostępna jest w czterech wersjach wyposażenia – Reference, Style, FR i nowo wprowadzonej Xperience, która zastąpi Xcellence.

SUV SEAT Ateca dostarcza teraz jeszcze więcej możliwości technologicznych swoim użytkownikom. Dzięki Android Auto lub Apple CarPlay kierowca może sparować smartfon bezprzewodowo z samochodem. Na pokładzie znajdziemy aż 9,2-calowy ekran obsługujący system multimedialny. Model został wyposażony w bogatszy pakiet asystentów bezpieczeństwa, m.in.: Pre-Crash, Side Assist, Emergency Assist, Travel Assist, Exit Assist, asystent parkowania z przyczepą czy tempomat predykcyjny. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak działają poszczególne systemy, zachęcamy do kontaktu z doradcami naszego salonu SEAT w Katowicach – z pewnością odpowiedzą na Wasze pytania.

Ateca została też odświeżona na zewnątrz. Jej sylwetka jest jeszcze bardziej wyrazista i dynamiczna. Efekt został osiągnięty dzięki przeprojektowaniu nadwozia. Nasz SUV jest dostępny w znanych Klientom wersjach wyposażenia (Reference, Style, FR) a także nowej wersji Xperience. Zastępuje ona wersję Xcellence.

Miłośników marki SEAT, jak i segmentu SUV, zachęcamy do odwiedzin w salonie SEAT PRO-MOTO Katowice i przetestowaniu modelu Ateca po liftingu!