SUV Tarraco w wersji FR! | SEAT PRO-MOTO Katowice

17-02-2020 15:16

Sportowe oblicze Tarraco

Wersja FR została przygotowana z myślą o tych, dla których ważny jest sportowy charakter samochodu i jego funkcjonalność. SUV Tarraco w wersji FR nabrał jeszcze większej dynamiki, dzięki której znacząco wyróżnia się spośród swoich konkurentów. Zapytaj o ofertę na Tarraco w salonie SEAT Katowice.
Bardziej usportowiony model SUV-a ma poszerzone nadkola, zmieniony tylny zderzak, a także charakterystyczne dla wersji FR 19-calowe matowe felgi aluminiowe w kolorze czarnym, które mogą zostać wymienione na 20-calowe felgi aluminiowe COSMO 37/1 Grey Machined. Sportowego charakteru dodaje również linia tylnych świateł poprowadzona przez całą szerokość samochodu.

Silniki SUV-a

SUV SEAT Tarraco FR jest dostępny w dwóch wersjach silnikowych, znanych z wersji wyposażenia FR. SUV-a napędzają jednostki o pojemności dwóch litrów (TSI oraz TDI) i mocy po 190 KM mechanicznych każda. Model dostępny jest z napędem 4Drive i automatyczną skrzynią biegów DSG.

Co jest w standardzie

Tarraco FR pod względem wyposażenia funkcjonalnego posiada ten sam, wysoki standard co wersja Xcellence. Zdecydowanie wyróżnia go jednak unikatowy, sportowy wygląd. Zmiany widać gołym okiem z zewnątrz jak i wewnątrz SEAT-a Tarraco. Z zewnątrz zauważyć można dedykowaną osłonę chłodnicy FR w kolorze szarym, zewnętrzne listwy boczne w kolorze czarnym, tylny spoiler FR, sportowy tylny zderzak w stylistyce FR, listwę okien w kolorze czarnym, 19-calowe felgi aluminiowe BLACK 37/1 Matt Machined w kolorze czarnym matowym. Środek również nabrał mocniejszego, sportowego charakteru, między innymi dzięki kubełkowym i podgrzewanym fotelom FR z elementami z Alcantary, aluminiowym nakładkom na pedały; nowej, sportowej kierownicy wielofunkcyjnej oznaczonej logo FR i elementom dźwigni zmiany biegów obszytych skórą z czerwonym przeszyciem.

Sportowe dodatki

Decydując się na SEAT-a Tarraco FR w salonie SEAT Katowice można wybrać pomiędzy dwoma pakietami stylistycznymi. To Pakiet Chrom (PIB) w cenie 1362 zł zmieniający kolor relingów dachowych i zewnętrznych listew bocznych z czarnego na kolor chromu. Drugi to 20-calowe felgi aluminiowe COSMO 37/1 Grey Machined w kolorze srebrnym (PUZ) w cenie 2996 zł.

W autoryzowanym salonie SEAT PRO-MOTO przyjmujemy już zamówienia na SUV Tarraco w wersji FR. To szczególnie interesująca propozycja dla kierowców, którzy chcą by ich samochody wyróżniały się sportowym designem. Pakiety stylistyczne i dobrze dobrane dodatki sprawiają, że SEAT Tarraco wyróżni się na ulicach Katowic i nie tylko. 

Zapraszamy do salonu SEAT Katowice, gdzie pokażemy Państwu co potrafi ten SUV. SEAT Tarraco czeka!