W mieście wybierz hulajnogę SEAT-a!

16-01-2020 09:49

Pokonywanie miejskich przestrzeni stało się jeszcze łatwiejsze dzięki elektrycznej hulajnodze SEAT eXS napędzanej technologią Segway. Wskocz, włącz i ruszaj przed siebie! Hulajnogę przetestujesz i kupisz w naszym salonie SEAT PRO-MOTO Katowice.

Hulajnoga SEAT-a powstała z liderem w dziedzinie miejskich pojazdów, czyli firmą Segway. SEAT eXS jest dostępny już od 2599 zł brutto. Co ciekawe, można go nabyć w finansowaniu razem z kupowanym samochodem lub zupełnie osobno. „Hulajnoga jest pierwszym pojazdem realizującym strategię zmiany profilu SEAT-a z producenta samochodów na dostawcę mobilności”.

Hulajnoga SEAT eXS jest ekologiczna, bezpieczna i bardzo nowoczesna. Jej użytkowanie zupełnie zmienia poziom komfortu miejskiej podróży. Urządzenie rozwija prędkość do 25 km/h, a bateria pozwala na przejechanie nawet 25 km na jednym ładowaniu (które zajmuje 3,5h). Hulajnoga idealnie sprawdzi się w podróży do biura, szkoły czy domu i zdecydowanie skróci ostatni etap podróży, często pokonywany pieszo.

Hulajnoga SEAT eXS ma oszczędne przednie i tylne światła LED oraz konfigurowalne oświetlenie ambientowe. Komfort jazdy zapewniają większe koła, amortyzatory oraz tempomat. W kontroli parametrów hulajnogi pomaga wyświetlacz LCD, a wbudowany modem Bluetooth zapewnia komunikację z dedykowaną aplikacją na smartfona. Konstruktorzy wyposażyli eXS w zabezpieczający przed kradzieżą system, który w momencie wykrycia ruchu uruchamia alarm dźwiękowy i wysyła powiadomienia na telefon. W salonie SEAT Katowice można zobaczyć hulajnogę na żywo i przetestować ją na terenie naszego obiektu.

To pierwszy krok na drodze elektromobilności SEAT-a. Odkryj ją z nami, w salonie SEAT PRO-MOTO!