SEAT Alhambra - idealny członek rodziny | SEAT PRO-MOTO

11-06-2019 13:51

SEAT Alhambra to nic innego jak praktyczny rodzinny minivan, który zabierze cię bezpiecznie tam, gdzie chcesz.

Całe mnóstwo nowoczesnych rozwiązań, wiele możliwości konfiguracji, praktyczne schowki, automatyka, bardzo dobre jakościowo materiały i ogromna przestrzeń. To właśnie SEAT Alhambra – auto w którym każdy członek twojej rodziny będzie czuł się jak w domu.

„Alhambra to z jednej strony przestronny i funkcjonalny minivan, a z drugiej linia, która przywodzi na myśl żywiołowy temperament”. W tym aucie nie ma miejsca na nudę. Alhambra imponuje możliwością konfiguracji foteli. W pierwszym, drugim i trzecim rzędzie – każdy może niezależnie ustawić optymalną dla siebie pozycję. Do czytania, jedzenia czy drzemki – przewidziano aż 32 możliwości konfiguracji!

Alhambra kusi potencjalnych nabywców również zaawansowaną technologią. Polecenia głosowe, zadziwiająca automatyzacja, zaawansowane systemy bezpieczeństwa i przystosowanie do wymagań najbardziej wybrednych kierowców.
SEAT Alhambra nie uznaje kompromisów. Większością funkcji w Alhambrze steruje się poprzez duży, kolorowy ekran dotykowy. Na pokładzie można znaleźć SEAT Media System Plus z wyjściem USB, Aux-in, gniazdem kart SD, Bluetooth, funkcją sterowania głosem streaming audio i ośmioma głośnikami. Z takim sprzętem nawet najdalsza podróż nie będzie nudna. Opcjonalnie można wyposażyć ten samochód w system adaptacyjnego oświetlenia, a lampy biksenonowe są wyraźnie jaśniejsze a także energooszczędne. Każdy z kierowców doceni podgrzewany fotel z masażem! To ulga dla lędźwi, nóg i kręgosłupa. W długiej trasie to z pewnością nieoceniona funkcja.

Hiszpański minivan, którego poznasz w PRO-MOTO Katowice, kryje wiele zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Niektóre systemy czuwają nad bezpieczeństwem, inne dbają o komfort, jeszcze inne wyręczają kierowcę, albo po prostu dostarczają rozrywki. Przetestuj to wszystko podczas jazdy testowej.

Alhambra zaskoczy Cię bardzo przestronnym wnętrzem, pewnością prowadzenia i bezpieczeństwem - ma do 9 poduszek powietrznych!
Kupując SEAT-a Alhambra teraz można zyskać do 25 100 zł na rodzinne przygody! Szczegóły u doradców w salonie SEAT Katowice! Alhambra czeka!