SEAT Tarraco - komfortowy i przestrzenny SUV | SEAT PRO-MOTO

12-06-2019 13:49

Nasz najnowszy SUV SEAT Tarraco ma aż 7 miejsc i napęd 4x4. Zobacz jego nieograniczone możliwości w salonie SEAT Katowice. 

Nowy hiszpański SUV wyróżnia się nowoczesnym designem, ogromną przestrzenią oraz zaawansowanymi systemami, które ułatwiają kierowcy komunikację z samochodem oraz podnoszą bezpieczeństwo podróżujących.

SEAT Tarraco wyposażony jest w takie elementy jak wirtualny kokpit, oświetlenie FULL LED, 20-calowe aluminiowe felgi, dynamiczne kierunkowskazy LED z tyłu, 8-calową nawigację z technologią Full Link czy nagłośnienie BeatsAudio. To wszystko sprawia, że podróżowanie SEAT-em Tarraco daje nieskrywaną radość.

Z naszym SUV-em wszystko wydaje się być proste – do dyspozycji jest 7 siedzeń, które można dowolnie składać i przesuwać, by otrzymać dokładnie taką przestrzeń jakiej się potrzebuje. Nieważne czy trzeba przewieźć coś dużego, czy po prostu podróżuje się z rodziną na wakacje. Tarraco dopasowuje się do twoich potrzeb i twojego stylu życia. Odwiedź nasz salon SEAT PRO-MOTO i zobacz co oferuje Tarraco!

Nad bezpieczeństwem podróżujących czuwa wiele systemów, m.in. system kontroli odstępu Front Assist,  system ochrony pasażerów Pre-Crash Assist i system ochrony pasażerów podczas dachowania Rollover Assist, asystent jazdy w korku i asystent pasa ruchu oraz system powiadamiania ratunkowego eCall. Między innymi dzięki tym systemom oraz wielu innym rozwiązaniom SEAT Tarraco otrzymał aż 5 gwiazdek, a więc najwyższą ocenę, w teście bezpieczeństwa NCAP.

SUV SEAT Tarraco zdecydowania wyróżnia się na tle pozostałych samochodów z tego segmentu. Odważnie poprowadzone linie nadwozia i sportowa sylwetka robią wrażenie. Światła LED wyglądają agresywnie a podczas jazdy nocą zdecydowanie podnoszą komfort i bezpieczeństwo jazdy. Tarraco łączy w sobie wyrafinowany design i przestrzeń, która robi wrażenie.

Teraz SEAT Tarraco dostępny jest już od 716 zł/netto miesięcznie z pakietem ubezpieczeń w cenie lub w promocyjnym leasingu dla firm 101%. Nasz dział finansowy SEAT Katowice chętnie znajdzie najlepsze rozwiązanie, abyś mógł cieszyć się nieskrepowaną wolnością, jaką oferuje SEAT Tarraco. 

SUV Tarraco to auto dla tych, którzy kochają wyzwania. Poznaj nasz nowy model bliżej w salonie SEAT PRO-MOTO Katowice. SEAT Tarraco czeka na Ciebie!