SEAT Ateca - SUV nieuznający kompromisów | SEAT PRO-MOTO

12-06-2019 13:46

SEAT Ateca to SUV, który czuje się dobrze w mieście jak i poza nim. Dzięki napędowi 4Drive możesz cieszyć się jazdą w każdych warunkach. 

Kierowca i pasażerowie z pewnością docenią styl, wygodę i zaawansowane technologie, które oferuje Ateca. Co więcej, SUV SEAT Ateca może być Twój już od 81 700 zł. Wraz z doradcą salonu SEAT Katowice skonfiguruj swoje nowe auto! Co więcej, teraz nowy SEAT Ateca z rocznika 2019 jest dostępny z korzyścią aż do 10 000 zł. Odbierz wyjątkowy rabat 7 000 zł, a dodatkowo zyskaj do 3 000 zł zostawiając swoje obecne auto w rozliczeniu. Sprawdź ofertę w naszym salonie!

Dzięki systemowi SEAT Drive Profile pewnie poprowadzisz samochód niezależnie od warnków pogodowych czy terenu. Ateca daje ci możliwość wyboru trybów pracy skrzyni biegów i silnika a przed poślizgiem chroni elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego. Przetestuj możliwości SEAT-a Ateca podczas jazdy próbnej z przedstawicielem dealera SEAT Pro Moto Katowice.

Nasz SUV oferuje wiele udogodnień, dzięki którym jazda jak i samo jego użytkowanie jest niezwykle komfortowe. Najprostsze czynności, takie jak zakupy czy dojazd do pracy staną się jeszcze łatwiejsze! Nawet trasa po zakorkowanych Katowicach nie musi być udręką! SEAT Ateca dzięki Asystentowi parkowania zajmie miejsce postojowe za Ciebie, a system kamer 360º pokaże ci wszystkie przeszkody wokół auta. Przestronny bagażnik otworzysz bez użycia kluczyka i rąk! W razie potrzeby SUV-a wyposażysz w elektrycznie sterowany hak. Czy to nie proste?

SEAT Ateca wyposażony jest w 8-calowy wyświetlacz dotykowy, funkcję bezprzewodowego ładowania telefonu oraz Virtual Cockpit, który wyświetla niezbędne podczas jazdy informacje. Technologia Full Link to świetne rozwiązanie, które każdy kierowca chciałby mieć w swoim samochodzie – dzięki tej technologii całkowice połączysz telefon z autem. Zyskasz tym samym dostęp do szeroko pojętych multimediów.

Sylwetka SEAT-a Ateca przywodzi na myśl dynamiczny charakter i gotowość do wyzwań. To auto dla ludzi, którzy nie lubią kompromisów. Z zewnątrz jego sylwetka jest sportowa i wyrazista a wewnątrz zachwyca detalami i wykonaniem. To sprawia, że podróżując Ateką czujesz się wyjątkowo. Do wyboru jest aż 11 kolorów nadwozia! W salonie SEAT Katowice z pewnością znajdziesz wymarzoną wersję.

Chcąc wyróżnić się z tłumu, SEAT-a Ateca można wyposażyć dodatkowo w jeden z oferowanych pakietów. Wybierając jedną z opcji pakietu stylistycznego: wersję standardową, z podwójnym układem wydechowym i wersję sportową, można łatwo nadać Atece dynamicznego stylu. Opcje te są dostępne w takich pakietach wyposażenia jak Samoa Orange, Blue CONNECT, Emotion Red i Crossover Silver. Szczegóły poznacie u naszych doradców w katowickim salonie.

Topowi motoryzacyjni dziennikarze docenili design wnętrza kabiny, najpojemniejszy bagażnik, poziom wyciszenia i dynamikę jazdy. O bezpieczeństwo pasażerów dba szereg zaawansowanych aktywnych systemów. Nie czekaj, odwiedź autoryzowanego dealera SEAT Katowice i wybierz najlepszego SUV-a dla siebie!

Zapraszamy na jazdę próbną SEAT-em Ateca w salonie SEAT Pro Moto Katowice!