SEAT Ibiza - z nim miasto jest Twoje! | SEAT PRO-MOTO

12-06-2019 13:28

Miejski SEAT Ibiza to auto, które wzbudza emocje. Ibiza zdecydowanie wyróżnia się z tłumu za sprawą wyraźnie zarysowanej sylwetki, pięknego designu i całemu pakietowi nowoczesnych technologii.

SEAT Ibiza to auto obdarzone niezwykłym charakterem. Nawet stojąc, wygląda jakby było w ruchu, a dzieje się tak za sprawą dynamicznie poprowadzonym liniom nadwozia. Pełne światła LED z przodu i z tyłu nie tylko dodają Ibizie uroku, ale znacząco wpływają na poziom bezpieczeństwa. We wnętrzu kierowca ma pełną kontrolę, może personalizować kolory czy regulować barwę oświetlenia.

8-calowy dotykowym wyświetlacz i najnowsze technologie gwarantują bezstresową i spokojną podróż. W Seacie Ibiza wystarczy, że umieścisz swój telefon w schowku z funkcją ładowania i naładujesz go bezprzewodowo, a dodatkowo zwiększysz jego zasięg. Miłośnicy dobrej muzyki będą zachwyceni tym modele. Dzięki SEAT BeatsAudio w nowej Ibizie z potężnym wzmacniaczem 300W, 6 głośnikami i wysokiej klasy subwooferem, można szybko odkryć swój rytm jazdy. Na pokładzie jest dostępna nawigacja, która poprowadzi cię dokładnie tam, gdzie chcesz. Parkując, o twoje bezpieczeństwo zadbają czujniki i kamera cofania.

Aby móc podróżować bez zmartwień, SEAT Ibiza został wyposażony w nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Kierowcę i pasażerów chronią poduszki powietrza (przednie, boczne, kurtyny), system stabilizacji toru jazdy czy system kontroli ciśnienia w oponach. Kierowca doceni obecność aktywnego tempomatu, systemu Front Assist i systemu wykrywania zmęczenia.

Jazda testowa SEAT-em Ibiza to najlepszy sposób aby przekonać się, jak podróżuje się tym miejskim autem. Zakup nowego auta już nie musi być problemem dla twojego budżetu. Z naszymi doradcami poznasz zalety Kredytu Moc Niskich Rat i zmienisz swój samochód na nowy! Nową Ibizę możesz mieć już za 418 zł miesięcznie. W ratę wliczony jest pakiet ubezpieczeń, w którego skład wchodzi ubezpieczenie AC/OC, NNW i ubezpieczenie Life Up. Odwiedź autoryzowany salon SEAT PRO-MOTO w Katowicach, poznaj aktualną ofertę i ruszaj przed siebie.