SEAT Tarraco w leasingu 101%

05-06-2019 07:45

Zachęcamy do sprawdzenia atrakcyjnej oferty leasingowej na naszego najnowszego SUV-a SEAT-a Tarraco. Teraz promocyjny leasing dla firm to tylko 101%! Wszystkich zainteresowanych zachęcamy wizyty w naszym salonie SEAT PRO-MOTO Katowice, gdzie można poznać szczegóły oferty.

Nieważne jaką drogę masz do pokonania. Nowy, 7-osobowy SEAT Tarraco zapewni Ci najwyższy komfort w każdej podróży. Podróżuj bez zmartwień dzięki 5-letniej gwarancji oraz najnowszym technologiom i zaawansowanym systemom bezpieczeństwa.

SEAT Tarraco to nasz najnowszy SUV wyposażony w nawet 7 miejsce! Można je składać i przesuwać na wiele sposobów, tak by wnętrze dopasowało się idealnie do Twoich potrzeb. Tarraco oferuje ogromną przestrzeń, nieważne jak chcesz ją wykorzystać.  Sprawdź  w salonie SEAT Katowice, jak nasz SUV wygląda na żywo!

Obsługa pojazdu i komunikacja z nim jest niezwykle prosta i intuicyjna. SEAT Tarraco jest wyposażony w nowoczesne technologie, które podnoszą komfort użytkowania pojazdu. Nasz nowy SUV ma m.in. wirtualny kokpit, nagłośnienie BeatsAudio, 8-calową nawigację z technologią Full Link i dynamiczne kierunkowskazy LED z tyłu. Jak dokładnie działają systemy wyjaśnią Wam nasi specjaliści w salonie PRO-MOTO.

SEAT-em Tarraco można podróżować bez obaw. O bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów dba wiele systemów bezpieczeństwa a samo auto otrzymało najwyższą ocenę w teście NCAP - 5 gwiazdek. 7-miejscowy SUV wyposażony jest w system powiadamiania ratunkowego eCall, asystenta jazdy w korku i asystenta pasa ruchu, system kontroli odstępu Front Assist, system ochrony pasażerów Pre-Crash Assist i system ochrony pasażerów podczas dachowania Rollover Assist.

Nasz nowy SUV wyróżnia się także niepowtarzalnym designem. Jego wyrafinowana, sportowa linia przykuwa uwagę. Pełne oświetlenie LED sprawia, że auto wyróżnia się na drodze a w nocy dodatkowo podnosi bezpieczeństwo i komfort podróży.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty i odbycia jazdy próbnej SEAT-em Tarraco w naszym salonie - SEAT PRO-MOTO Katowice.