SEAT Leon – flagowy model SEAT-a!

09-11-2018 13:15

Szukasz ponadprzeciętnego kompaktowego auta na co dzień? Może prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz znaleźć niezawodnego pomocnika? SEAT Leon idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby. Sprawdź w autoryzowanym salonie SEAT Pro Moto Katowice i wybieraj pomiędzy 3- lub 5-cio drzwiowym hatchbackiem a także wersją kombi. Zależnie od Twoich potrzeb możesz wybierać spośród wielu wersji pod względem wyposażenia i dostępnych silników. Jeśli się wahasz, nie czekaj! W naszym autoryzowanym salonie SEAT Katowice doradzimy w kwestii wyboru wersji, wyposażenia, finansowania i zakupu pakietów serwisowych. SEAT Leon sprawia, że podróżowanie jest łatwe i przyjemne. Idealną widoczność w ciągu nocy zapewniają pełne światła LED, a SEAT Drive Profile umożliwia Ci wybór trybu pracy silnika i skrzyni biegów. Jedź gdzie chcesz, w sposób w jaki lubisz.

Autoryzowany dealer SEAT Pro Moto Katowice dysponuje szeroką gamą modeli SEAT Leon. Siądź wygodnie z kierownicą i rusz na jazdę próbną. Podczas jazdy nasi doradcy postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z wybranym modelem. Jako kierowca zwróć szczególną uwagę no to, że centrum sterowania masz w zasięgu ręki. Wypróbuj 8-calowy ekran dotykowy. Dzięki technologii Full Link połączysz smartfona z autem co daje ogrom możliwości. Słuchaj muzyki, przeglądaj multimedia lub włącz nawigację. To Ty decydujesz jakie dane mają być wyświetlane na wirtualnym kokpicie, bo to przecież Twoje auto!

W naszym salonie znajdziesz SEAT-a Leona dopasowanego do twoich potrzeb. Wybieraj pomiędzy wersjami hatchback oraz kombi, SEAT-em Leonem X-PERIENCE ze zwiększonym prześwitem oraz typowo sportowymi wersjami – 300-konnym Leonem CUPRA i nowym SEAT Leon ST Cupra 370 Carbon o mocy aż 370KM!

Wybierając SEAT-a Leona u autoryzowanego dealera Pro Moto Katowice otrzymasz w standardzie aż 5-letnią gwarancję. Co więcej, w naszym salonie Pro Moto możesz zapoznać się z aktualnymi promocjami SEAT. Teraz nowy SEAT Leon dostępny jest z sezonowym rabatem do 12 000 zł! Już na starcie otrzymasz sezonowy rabat nawet do 7 000 zł! Zostawiając u nas obecny samochód w rozliczeniu zyskasz dodatkowe 5 000 zł! Oferta limitowana! Nie czekaj, skontaktuj się z nami przez stronę http://www.promoto.seat-auto.pl/ lub telefonicznie i już teraz wybierz SEAT-a Leona dla siebie!

Zapraszamy i czekamy w salonie SEAT Pro Moto Katowice!