Odkryj SEAT-a Ibiza z Pro Moto Katowice!

09-11-2018 13:13

Jazda testowa SEAT-em Ibiza to najlepszy sposób aby przekonać się, jak podróżuje się tym miejskim autem. Odwiedź autoryzowany salon SEAT Pro Moto w Katowicach, poznaj aktualną ofertę i ruszaj przed siebie.

Śląsk, SEAT Ibiza, Katowice, jazda testowa – to najlepsze połączenie. Zdaj się na doradców handlowych w SEAT Pro Moto, którzy poprowadzą Cię ulicami naszego miasta. Odkryjesz wszystkie atuty SEAT-a Ibiza: komfort, jakość wykonania materiałów, dynamikę jazdy a przede wszystkim bezpieczeństwo. To dla nas priorytet, dlatego podczas jazdy testowej SEAT-em Ibiza czuwać będą nad Tobą zaawansowane technologicznie systemy: od Aktywnego tempomatu, przez system kontroli odstępu Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania, aż po System rozpoznawania Zmęczenia.

SEAT Ibiza to również nowoczesny design. Świadczy o tym przyznana nagroda Red Dot Award: Product Design 2017. Poznaj SEAT Ibiza w salon SEAT Pro Moto Katowice. Zobacz jak wyróżnia się dynamiką i jakością prowadzenia. Przy tym Ibiza jest stabilna i niezawodna na drodze, dając poczucie pełnej kontroli. Odwiedzając autoryzowany salon SEAT Katowice ciężko oderwać wzrok od pełnych, trójkątnych reflektorów LED z ich charakterystycznym wyglądem typowym dla nowych SEAT-ów. Design Ibizy w kształcie litery X podkreśla dynamikę i dużą stabilność.

Aby odczuwać maksymalną przyjemność z użytkowania, SEAT Ibiza został wyposażony w 8-calowy dotykowy ekran, którego obsługa jest bardzo intuicyjna. Najlepszych muzycznych doznań dostarcza system BeatsAudio ze wzmacniaczem 300W, 6 głośnikami i wysokiej klasy subwooferem. Podczas jazdy testowej SEAT-em Ibiza poproś doradcę Pro Moto Katowice o zaprezentowanie działania systemu i odkryj swój rytm jazdy!

Aby pokazać, że Ibiza zakupiona w SEAT Pro Moto Katowice ma swój niepowtarzalny charakter, wyposaż swój model w oryginalne akcesoria lub pakiety, np. aerodynamiczny, który składa się z listwy przedniego zderzaka, progów bocznych, tylnego dyfuzora oraz spojlera dachowego. Po takiej metamorfozie w autoryzowanym salonie SEAT Katowice, SEAT Ibiza zamieni się w miejskie auto ze sportowym pazurem. Nasz autoryzowany serwis SEAT oferuje również gamę przydatnych akcesoriów, jak organizery do bagażnika lub maty, które pomagają utrzymać wnętrze SEAT-a w czystości.

Zrelaksuj się i ciesz się nowym SEAT-em Ibizą. Autoryzowany dealer SEAT Katowice to miejsce, gdzie zadbamy o wszystko – od oferty, poprzez pokazanie modelu na naszej ekspozycji aż po jazdę testową i przyjęcie zamówienia. Dział finansowy Pro Moto Katowice doradzi najlepsze rozwiązania leasingowe i kredytowe. Nasz autoryzowany serwis SEAT Pro Moto pomoże kiedy zgłosisz się na przegląd lub będziesz musiał wymienić opony. Jeśli chcesz nadać wyrazisty styl i charakter swojemu Seatowi polecamy oryginalne części i akcesoria sprzedawane w naszym autoryzowanym salonie SEAT Pro Moto Katowice.

Bądź z nami w kontakcie i śledź aktualne promocje dotyczące modelu SEAT Ibiza! Jazda testowa czeka, zapraszamy do Pro Moto Katowice!