SEAT Arona – crossover dla wymagających

09-11-2018 13:09

Crossover SEAT Arona nie musiał długo czekać, aż docenią go dziennikarze motoryzacyjni i designerzy. Samochód zdobył nagrodę w prestiżowym konkursie Red Dot Design. Dzięki możliwości połączenia różnych kolorów nadwozia i dachu możesz wyrazić swój indywidualny styl, co dodatkowo podkręci charakter auta. Zobacz w salonie SEAT Katowice jak pełne światła LED podkreślają linię nadwozia Arony i gwarantują perfekcyjne oświetlenie drogi nocną porą. Odkryj SEAT-a Arona w autoryzowanym salonie SEAT Pro Moto.

Jadąc SEAT-em Arona wszystko masz na wyciągnięcie ręki, a to za sprawą 8-calowego ekranu i intuicyjnego systemu multimedialnego. W każdym momencie możesz słuchać muzyki i nawigować dzięki systemom Mirror Link, Apple Car Play lub Android Auto. Działanie tych systemów chętnie wyjaśni Ci nasz doradca podczas wizyty w autoryzowanym salonie SEAT Katowice.

Patrząc na SEAT-a Arona uwagę przykuwają zdecydowanie poprowadzone linie nadwozia, detale i przemyślanie zaprojektowana deska rozdzielcza. Całości dopełnia duży ekran multimedialny i multifunkcyjna kierownica.

Podczas jazdy testowej SEAT-em Arona po Katowicach warto zwrócić uwagę na zaskakująco niskie spalanie. To przewaga Arony nad innymi crossoverami na rynku. Pod maską kryje się dynamiczny i oszczędny silnik, z maksymalnym momentem obrotowym 200 Nm. Zużycie paliwa wynosi ok. 4,9 l/100 km w cyklu łączonym! Pamiętaj, aby wraz ze sprzedawcą SEAT Pro Moto sprawdzić średnie spalanie po zakończonej jeździe. Z pewnością czeka Cię pozytywne zaskoczenie!

Autoryzowany dealer SEAT Katowice zaprasza do swojego działu F&I – doradzimy Ci jakie atrakcyjne finansowanie wybrać. Teraz nowy SEAT Arona może być Twój już od 527 zł miesięcznie! Co więcej, otrzymujesz 5-letnią gwarancję w standardzie, na koszty ewentualnych napraw samochodu, jeśli będą one wynikać z wad materiału albo ich wykonania.

Jeśli chcesz cieszyć się nowym SEAT-em Arona, ale nie wiesz co zrobić z obecnym autem, w Pro Moto SEAT Katowice mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zostaw swoje auto w rozliczeniu, niezależnie od marki. Nasz specjalista z ASO SEAT Katowice obliczy jego wartość, którą odejmiemy od ceny nowego SEAT-a. Brzmi atrakcyjnie? To nie wszystko! Możesz zyskać dodatkowy rabat aż do 4000 zł korzystając z oferty finansowania od SEAT-a! Szczegóły u naszych doradców finansowych w salonie samochodowym SEAT Katowice.

Z fabryk SEAT-a wyjeżdżają kolejne nowe modele i każdy podbija serca dziennikarzy. Wyniki testów mówią same za siebie. Crossover SEAT Arona wyróżnia się na tle konkurencji bezpieczeństwem i komfortem jazdy. Niskie spalanie i dynamiczne prowadzenie dają ogromną przyjemność z jazdy. Kierowcę w podróży wspierają nowoczesne rozwiązania technologiczne. Krótko mówiąc, SEAT Arona to numer jeden w grupie crossover! SEAT Katowice to miejsce, gdzie możesz przetestować ten niezwykły model.

PROMOCJE SEAT Katowice! Teraz możesz zyskać do 8 000 zł na SEAT-a Arona z rocznika 2019 w ofercie Przedsprzedaży! Sprawdź szczegóły u naszych doradców handlowych.